Βραβεύονται οι καλύτεροι του 2017

Οι κορυφαίοι αθλητές και αθλήτριες και τα Σωματεία της Ομοσπονδίας μας, για το έτος 2017, καθώς και Υποστηρικτές της Ε.Ο.Τ., θα βραβευθούν την Τετάρτη 28 Μαρτίου 2018 και ώρα 19:30, στο κτίριο της Ελληνικής Ολυμπιακής Επιτροπής (Λεωφόρος Δημητρίου Βικέλα 52, 152 33 - Χαλάνδρι), στην Αίθουσα Συνεδριάσεων του 2ου ορόφου. Στη συνέχεια, θα ακολουθήσει η παραδοσιακή κοπή πίτας. (συνέχεια)

Αναλυτικά το πρόγραμμα των βραβεύσεων:

ΕΙΔΙΚΕΣ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ και ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ

ΕΙΔΙΚΕΣ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ

Υποστηρικτές

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΔΗΜΟΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΜΠΟΥΜΗ ΒΙΚΥ (CITY COLLEGE)

ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ

European Youth Cup 2017 - 2η Θέση στο Σύνθετο Ομαδικό

ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΣΡΙΟΣ

ΖΑΝΤΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΝΟΥΣΗΣ ΦΑΙΔΩΝ-ΜΙΧΑΗΛ

Στρατιωτικό Πρωτάθλημα

1. ΣΠΑΤΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2. ΑΕΡΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

3. ΛΕΚΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

4. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΡΩΜΑΙΟΣ

ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΟΛΥΕΤΟΥΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑΣ – ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ ΠΟΛΥΜΝΙΑ

ΝΤΑΤΣΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

ΠΟΛΥΝΙΚΗ ΣΩΜΑΤΕΙΑ 2017

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ

2. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.

3. ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ

1. ΣΚΟΠΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟΥ ΠΑΝ. ΘΕΣ/ΚΗΣ

2. ΤΕΤΡΑΠΤΕΡΥΛΛΙΣ

3. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.

ΣΥΝΘΕΤΟ ΤΟΞΟ

1. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ

2. ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΣΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

3. ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ‘ΕΚΗΒΟΛΟΣ’

ΠΟΛΥΝΙΚΕΙΣ ΑΘΛΗΤΕΣ 2017 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ ΑΝΔΡΩΝ

1. ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΘΛΗΣΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ ΑΧΑΙΟΙ)

2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΤΕΤΡΑΠΤΕΡΥΛΛΙΣ)

3. ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Σ.Ο. ΔΩΡΙΕΥΣ)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1. ΜΑΤΙΑΤΟΥ ΕΛΕΤΘΕΡΙΑ (ΤΕΤΡΑΠΤΕΡΥΛΛΙΣ)

2. ΑΓΡΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΣΚΟΠΕΥΤ. ΟΜΙΛ. ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΑΡΙΣΤΟΤ. ΠΑΝ. ΘΕΣ/ΚΗΣ)

3. ΠΟΙΜΕΝΙΔΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ (ΣΚΟΠΕΥΤ. ΟΜ. ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΑΡΙΣΤ. ΠΑΝ. ΘΕΣ/ΚΗΣ)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ

1. ΚΑΤΣΑΪΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Π.Α.Σ.Β. ‘Ο ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ’)

1. ΔΡΑΚΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ (ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ)

2. ΜΠΡΟΥΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΤΕΤΡΑΠΤΕΡΡΥΛΙΣ)

3. ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ – ΑΝΤΙΓΟΝΗ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.)

2. ΔΡΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΕΤΡΑΠΤΕΡΡΥΛΙΣ)

3. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΟΜΝΙΚΗ – ΡΑΦΑΗΛΙΑ (ΣΚΟΠ. ΟΜ. ΑΡΙΣΤ. ΠΑΝ.ΘΕΣ)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ ΕΦΗΒΩΝ

1. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΑΘΛΗΣΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΤΟΧΟΣ)

2. ΘΕΜΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ)

3. ΣΠΑΤΑΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

1. ΚΑΣΤΑΪΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (Π.Α.Σ.Β. ‘Ο ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ’)

2. ΝΑΝΟΥ ΛΗΔΑ (ΑΘΛΗΣΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΤΟΧΟΣ)

3. ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΥ – ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ – ΘΕΟΔΩΡΑ (ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ)

ΠΟΛΥΝΙΚΕΙΣ ΑΘΛΗΤΕΣ 2017 – ΣΥΝΘΕΤΟ ΤΟΞΟ

ΣΥΝΘΕΤΟ ΤΟΞΟ ΑΝΔΡΩΝ

1. ΚΟΥΜΕΡΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ‘ΕΚΗΒΟΛΟΣ’)

2. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΚΟΠΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ Α.Σ.Ο.Ε.Ε.)

3. ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΣΡΙΟΣ (ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ)

3. ΚΡΟΑΖΙΕ ΚΥΡΙΑΚΟΣ (ΑΘΛΗΣΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΗΛΙΟΤΠΟΛΗΣ ‘ΕΚΗΒΟΛΟΣ’)

ΣΥΝΘΕΤΟ ΤΟΞΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ)

2. ΤΣΑΚΙΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΚΟΠΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ)

3. ΛΕΚΑΣΗ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑ (ΑΘΛΗΣ. ΣΚΟΠΕΥΣ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΑΜΑΣΟΣ)

ΣΥΝΘΕΤΟ ΤΟΞΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ

1. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΓΤΜΝ. ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ)

2. ΤΣΕΛΕΜΠΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ)

2. ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΣΡΙΟΣ (ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ)

3. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ)

3. ΖΑΝΤΙΩΣΗΣ – ΧΑΝΖΟΥΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ)

ΣΥΝΘΕΤΟ ΤΟΞΟ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1. ΚΟΝΤΟΥ ΙΡΙΔΑ (ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ)

2. ΚΩΣΤΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΚΟΠΕΥΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ)

3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ)

ΣΥΝΘΕΤΟ ΤΟΞΟ ΕΦΗΒΩΝ

1. ΔΡΑΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΣΡΙΟΣ –ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ)

2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ)

3. ΒΑΒΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ)

ΣΥΝΘΕΤΟ ΤΟΞΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

1. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΣΚΟΠΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ Α.Σ.Ο.Ε.Ε.)

1. ΣΕΡΒΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ)

2. ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.)

3. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΣΚΟΠΕΥΤ. ΟΜΙΛ. ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ Α.Σ.Ο.Ε.Ε.)

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΡΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ 2017

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ ΠΑΙΔΩΝ

1. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΣΚΟΠΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟΥ ΠΑΝ. ΘΕΣ/ΚΗΣ)

2. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (Α.Ο. ΣΤΟΧΟΣ)

3. ΠΕΤΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΣΟ.Α. ΕΡΜΗΣ )

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

1. ΑΡΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΕΡΙΚΛΗΣ (Α.Ν.Ο. ΚΑΡΥΣΤΟΥ)

2. ΧΑΡΙΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (Γ.Α.Σ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ο ΑΡΧΕΛΑΟΣ)

3. ΣΑΜΑΚΟΒΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Γ.Α.Σ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ο ΑΡΧΕΛΑΟΣ)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄

1. ΒΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΕΚΤΟΡΑΣ (Α.Ο. ΣΤΟΧΟΣ)

2. ΡΕΝΙΕΡΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.)

3. ΓΚΟΥΜΠΕΤΗΣ ΔΟΜΕΤΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ (Σ.Ο.Α.Α.Σ.Ο.Ε.Ε. )

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

1. ΝΑΝΟΥ ΛΗΔΑ (Α.Ο. ΣΤΟΧΟΣ)

2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (Α.Ο.Σ. ΑΧΑΙΟΙ)

3. ΛΕΠΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ (Σ.Ο.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

1. ΝΑΣΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ (ΣΚΟΠΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟΥ ΠΑΝ. ΘΕΣ/ΚΗΣ)

2. ΚΟΚΤΣΙΔΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ (Γ.Α.Σ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ο ΑΡΧΕΛΑΟΣ)

3. ΜΠΙΣΙΑ ΙΩΑΝΝΑ – ΦΩΤΕΙΝΗ (Σ.Ο.Α.Α.Σ.Ο.Ε.Ε )

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’

1. ΠΑΤΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΙΛΕΝΑ (Σ.Ο.Α.Α.Σ.Ο.Ε.Ε )

2. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΥ ΑΜΑΛΙΑ – ΓΕΡΑΣΙΜΟΥΛΑ (Σ.Ο.Α.Α.Σ.Ο.Ε.Ε)

3. ΓΑΒΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (Α.Σ.Ο. ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ)

ΣΥΝΘΕΤΟ ΤΟΞΟ ΠΑΙΔΩΝ

1. ΣΠΑΤΑΛΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ (ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.)

2. ΛΑΖΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ)

3. ΜΠΛΑΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.)

ΣΥΝΘΕΤΟ ΤΟΞΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

1. ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (Ε.Ο.Σ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ)

2. ΚΑΡΑΚΑΝΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.)

ΣΥΝΘΕΤΟ ΤΟΞΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

1. ΧΑΡΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ (ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ)

2. ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΜΑΧΗΤΙΚΟΣ ΤΡΟΠΟΣ)

ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΤΟΥΣ 2017

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ ΑΓΟΡΙΑ

1. ΣΠΑΤΑΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (39Ο ΓΕΛ.ΑΘΗΝΩΝ)

2. ΑΚΡΙΒΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2Ο ΓΕΛ. ΘΗΒΑΣ)

3. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΜΟΥΣΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1. ΚΑΤΣAITH ANAΣΤΑΣΙΑ (Λ.Σ. ΛΕΧΑΙΟΥ)

2. ΑΥΓΕΡΙΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΥΚ. ΤΑΞΕΙΣ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ)

3. ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΓΕΛ ΓΟΥΒΩΝ)

ΣΥΝΘΕΤΟ ΤΟΞΟ ΑΓΟΡΙΑ

1. ΔΡΑΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ –ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (1Ο ΓΕΛ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ)

2. ΑΣΠΡΟΜΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (2Ο ΓΕΛ ΘΗΒΑΣ)

3. ΒΑΒΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (2 ΓΕΛ ΜΟ΢ΧΑΣΟΤ)

ΣΥΝΘΕΤΟ ΤΟΞΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΕΛΕΝΗ (Λ.Σ. ΛΕΧΑΙΟΥ)

2. ΜΑΝΙΑΤΗ ΙΩΑΝΝΑ (6Ο ΓΕΛ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ)

3. ΖΑΪΜΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΓΕΛ ΚΕΡΑΤΕΑΣ)

Νέα

Όλα τα νέα

Γεγονότα

  • Κυπελλούχος στους Εφήβους Ολυμπιακού τόξου ο αθλητής μας Άρης Σπατάλας!

    Ο καύσωνας που έπληξε την Ελλάδα το Σαββατοκύριακο, δεν ήταν αρκετός ώστε να εμποδίσει τον Άρη Σπατάλα και τους συναθλητές του από την επίτευξη του στόχου τους. Ο αθλητής του Πανελληνίου κατέκτησε το κύπελλο στους Έφηβους Ολυμπιακού τόξου και απέδειξε για μια ακόμα φορά τις σπουδαίες δυνατότητες που έχει.

    Επόμενος στόχος μια διάκριση στους διεθνείς αγώνες που θα διεξαχθούν στην Κροατία.

    Επιτυχίες είχαμε όμως και στις νεαρές γυναίκες για τον Πανελλήνιο, όπου η Φοίβη Συναδινού κατέκτησε το χάλκινο μετάλλιο στο Ολυμπιακό τόξο, και η Κωνσταντίνα Κονιδάρη κέρδισε επίσης το χάλκινο μετάλλιο στο σύνθετο τόξο.

    Η εξαιρετική δουλειά που γίνεται από τους προπονητές και τους αθλητές του συλλόγου μας είχε ως αποτέλεσμα εκτός από τις τρεις επιτυχίες των Σπατάλα, Συναδινού και Κονιδάρη, πλασαρίσματα στην οκτάδα και για άλλους αθλητές μας.

    Αναλυτικά οι θέσεις που κατέλαβαν:
    4η θέση στους Ν. Άνδρες ο Κωνσταντίνος Γρηγοράκης στο Ολυμπιακό τόξο.
    5η θέση στους Εφήβους ο Φίλιππος Αρβανιτίδης στο Ολυμπιακό τόξο.
    4η θέση στους Εφήβους ο Φίλιππος Σπατάλας στο Σύνθετο τόξο.

  • Επιτυχιών συνέχεια για τον Πανελλήνιο Γ.Σ. στον αγώνα Α.Χ. στο ΟΑΚΑ 3-4/6/17

    Tην πρώτη θέση πήρε στους Εφήβους του Ολυμπιακού τόξου ο
    ΑΡΗΣ ΣΠΑΤΑΛΑΣ με τον ΦΙΛΙΠΠΟ ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗ να έρχεται δεύτερος.
    ΝΕΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΡΕΚΟΡ του ΑΡΗ ΣΠΑΤΑΛΑ με 652! 

  • Προκήρυξη & πρόγραμμα Αγώνα ΑΧ 2ου Σκέλους Κυπέλλου Ελλάδος
Όλα τα γεγονότα

contact

Το τηλέφωνο επικοινωνίας για

τις ακαδημίες του

Πανελληνίου είναι 210 88 34 408 - 210 82 39 021.

Ώρες επικοινωνίας από τις

09:00-19:00 εκτός Σαββάτου

και Κυριακής.

Κεντρικά γραφεία:

210 88 46 081 - 210 82 33 720 Fax: 210 82 15 601

Πανελλήνιος Γυμναστικός Σύλλογος 1891

Πνευματικά Δικαιώματα Πανελλήνιος Γυμναστικός Σύλλογος © 2017. Mε επιφύλαξη παντός δικαιώματος.
κατασκευή ιστοσελίδων | προώθηση ιστοσελίδων: ClickMedia