![](https://panelliniosac.gr/wp-content/uploads/2024/07/0-02-05-34836fcb7a1576c65ea5b412be8598546bd5cb7877b26ff4d7118c2d2691b203_51cf78ec2b2d6e58.jpg)
Προπονεί τμήματα της ακαδημίας βόλεϊ και τμήματα ενηλίκων.
Έχει διατελέσει μέλος της Εθνικής Ομάδας της Τσεχίας (όλων των ηλικιών). Πρωταθλήτρια Ευρώπης 1995 και μέλος τυ Hall of Fame του βόλεϊ της Τσεχίας.
Πρώην παίκτρια του Συλλόγου μας και πολλών άλλων συλλόγων στην Ελλάδα και το εξωτερικό.
Έχει πιστοποιητικό προπονήτριας βόλεϊ (παιδιών) Γ’ κατηγορίας.
Ο παλαίμαχος Ελληνοαμερικάνος μπασκετμπολίστας του Πανελληνίου της δεκαετίας του 80 Albert Mallach και η οικογένειά του μας τίμησαν με την παρουσία τους στις εγκαταστάσεις του
Την Τρίτη 25 Ιουνίου 2024 διεξήχθησαν οι εκλογές για τον νέο Πρόεδρο, το δεκαπενταμελές Διοικητικό Συμβούλιο και την τριμελή Εξελεγκτική Επιτροπή του Πανελληνίου Γυμναστικού Συλλόγου
Αναρτάται ο κατάλογος των μελών του Συλλόγου με δικαίωμα συμμετοχής και ψήφου στην Εκλογοαπολογιστική Γενική Συνέλευση της 24ης Ιουνίου 2024 (25ης Ιουνίου σε περίπτωση μή