![](https://panelliniosac.gr/wp-content/uploads/2024/07/0-02-05-34836fcb7a1576c65ea5b412be8598546bd5cb7877b26ff4d7118c2d2691b203_51cf78ec2b2d6e58-225x300.jpg)
Επίσκεψη του Albert Mallach στον Πανελλήνιο
Ο παλαίμαχος Ελληνοαμερικάνος μπασκετμπολίστας του Πανελληνίου της δεκαετίας του 80 Albert Mallach και η οικογένειά του μας τίμησαν με την παρουσία τους στις εγκαταστάσεις του
Ο παλαίμαχος Ελληνοαμερικάνος μπασκετμπολίστας του Πανελληνίου της δεκαετίας του 80 Albert Mallach και η οικογένειά του μας τίμησαν με την παρουσία τους στις εγκαταστάσεις του
Το τμήμα μπάσκετ του Πανελληνίου ΓΣ. ανακοινώνει την συμφωνία της με τον αθλητή Μαργέλη Δημήτρη (23χρ. 1.96) ο οποίος θα φοράει την φανέλα του συλλόγου για την αγωνιστική περίοδο 2023-24.
Την φετινή σεζόν ο Γιώργος αγωνίστηκε στον Έσπερο Καλλιθέας,και ο Σπύρος στον Απόλλων Σμύρνης.
Το τμήμα μπάσκετ του Πανελληνίου ΓΣ. ανακοινώνει την συμφωνία της με τον αθλητή Γεωργιάδη Βαγγέλη (25χρ. 2.03) ο οποίος θα φοράει την φανέλα του συλλόγου για την αγωνιστική περίοδο 2023-24.
Το τμήμα μπάσκετ του Πανελληνίου Γυμναστικού Συλλόγου ανακοινώνει την συμφωνία της με τον αθλητή Τσέλιο Κώστα (31χρ. 1.83 ) ο οποίος θα φοράει την φανέλα του συλλόγου για την αγωνιστική περίοδο 2023-24.
Το 2/2 έκανε η ομάδα μας στο νοκ αουτ παιχνίδι κυπέλλου εκτός έδρας επί του Τυφώνα με σκορ 44-75!!!
Ο Πανελλήνιος επιστρέφει!!! Όχι εκεί που θα θέλαμε να είναι, όχι εκεί που θα τον πάμε, αλλά σε κάθε περίπτωση επιστρέφει. Ανακτά μεγάλο μέρος της
Ο παλαίμαχος Ελληνοαμερικάνος μπασκετμπολίστας του Πανελληνίου της δεκαετίας του 80 Albert Mallach και η οικογένειά του μας τίμησαν με την παρουσία τους στις εγκαταστάσεις του
Την Τρίτη 25 Ιουνίου 2024 διεξήχθησαν οι εκλογές για τον νέο Πρόεδρο, το δεκαπενταμελές Διοικητικό Συμβούλιο και την τριμελή Εξελεγκτική Επιτροπή του Πανελληνίου Γυμναστικού Συλλόγου
Αναρτάται ο κατάλογος των μελών του Συλλόγου με δικαίωμα συμμετοχής και ψήφου στην Εκλογοαπολογιστική Γενική Συνέλευση της 24ης Ιουνίου 2024 (25ης Ιουνίου σε περίπτωση μή